Oferta

Naszą specjalnością jest transport lądowy krajowy i międzynarodowy. Nieustannie pracujemy na Państwa zadowolenie, dostarczając nowoczesnych rozwiązań w zakresie spedycji, logistyki i magazynowania. Dysponujemy atrakcyjną ofertą na import i eksport towarów dla dużych firm, producentów, a także dla przedsiębiorców, zlecających przewóz nawet niewielkich ilości towarów

Transport krajowy oraz międzynarodowy

Każdego dnia nasi kierowcy wyjeżdżają w długie trasy, by w wyznaczonym terminie dotrzeć do celu. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jak też zagraniczne wyjazdy do wszystkich krajów Unii Europejskiej, w tym bardzo popularnej Skandynawii. Zajmujemy się zarówno eksportem, jak i importem produktów, wykonujemy transporty całopojazdowe, drobnicowe, przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, przewóz produktów ciekłych oraz cargo. Na nas zawsze można polegać!

  • Transport FTL całopojazdowy – przewozy całopojazdowe to najlepsze wyjście dla przedsiębiorców, którzy chcą zoptymalizować czas i koszty transportu bez konieczności przeładunku, czy nadrabiania trasy ze względu na doładunek innych produktów.
  • Transport drobnicowy – tego rodzaju przejazdy wymagają odpowiedniego planowania i uwzględnienia wielu czynników związanych z transportowanym materiałem. Drobnicą określa się towary o niewielkich gabarytach – paczki, pakunki, palety, worki itp. Wszystkie przedmioty są odpowiednio zabezpieczane i przechowywane, by w nienaruszonym stanie dotarły do odbiorcy.
  • Transport materiałów niebezpiecznych ADR – dysponujemy specjalnymi pojazdami przystosowanymi do przewozu ładunków niebezpiecznych takich jak: substancje chemiczne, materiały łatwopalne itp. Nasi kierowcy mają odpowiednie przeszkolenie i posiadają certyfikaty ADR. Usługi kierujemy zwłaszcza do przedsiębiorców z branży farmaceutycznej, chemicznej, budowlanej czy energetycznej.
  • Project cargo – usługa przeznaczona przede wszystkim dla ładunków niestandardowych, ponadgabarytowych i ciężkich. Są to skomplikowane logistycznie operacje, z którymi wiąże się wiele problemów. Oferujemy nie tylko sam przewóz, ale także demontaż oraz montaż przenoszonych elementów. Nad całością czuwa operator logistyczny pilnujący, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez najmniejszych przeszkód.

IMG_8513 kopia

IMG_8521

IMG_8644

Usługi wykonujemy terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo ładunku, ponadto dysponujemy ubezpieczeniem OC na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. We wszystkich pojazdach zamontowane są systemy GPS, umożliwiające monitoring i pełną kontrolę nad trasą. Zawsze wiemy, gdzie w danym momencie znajduje się towar, który Państwo nam przekazali.

 

Usługi magazynowania oraz dystrybucji

Aby zapewnić naprawdę kompleksową obsługę, oprócz przejazdów krajowych i międzynarodowych, oferujemy też usługi magazynowania oraz dystrybucji na terenie całej UE. Mamy strategicznie rozlokowane bazy wyjazdowe i magazyny w pobliżu najważniejszych węzłów transportowych. Dzięki temu możemy sprawnie zarządzać przekazanymi nam towarami. W  magazynach i przeładowniach znajduje się wiele przestrzeni, w której towary mogą bezpiecznie czekać na odbiorcę lub w odpowiednim czasie zostać przewiezione do punktu docelowego.

IMG_8597

IMG_8618

IMG_8592

IMG_3044

IMG_3073

IMG_3432

IMG_3162

IMG_3195

IMG_3496

IMG_3557